Un tânăr din Rebra s-a ales cu un dosar penal după ce și-a pierdut controlul într-o ceartă cu iubita sa. Cei doi s-au întâlnit într-o parcare între Bistrița și Dumitra, iar în urma discuțiilor, bărbatul a devenit violent. Femeia a chemat poliția și a reclamat agresiunea fizică la care a fost supusă, dar și faptul că bărbatul a trimis unor terțe persoane înregistrări cu ea în ipostaze intime. » Mai multe detalii