„Proiectului Național „Rețeaua prieteniei” și a propus să readucă la viață trimiterea de scrisori, un obicei atât de îndrăgit odinioară, dar uitat de când au năvălit peste noi rețele de socializare online”, mărturisește prof. înv. Ana Maria Maier, director adjunct la Școala Gimnazială „Axente Sever” din Aiud. Astfel, elevii clasei a II-a A de la […]
The post Scrisul de mână,