Conducerea Primăriei Sfântu Gheorghe a anunţat, luni, că a reziliat contractul pentru reabilitarea internatului şi a sălii de festivităţi de la Colegiul Naţional „Mihai Viteazul”, însă constructorul refuză să părăsească şantierul, deşi a fost somat să facă acest lucru. Potrivit autorităţilor locale, firma clujeană nu şi-ar fi îndeplinit obligaţiile prevăzute în contract. „Lucrările au fost […]
Articolul Primăria Sfântu Gheorghe a reziliat contractul de reabilitare a internatului şi a sălii de festivităţi de la Colegiul „Mihai Viteazul” apare prima dată în Mesagerul de Covasna.