Parteneriat între Primărie și Liceul „Regina Maria”, în cadrul unui proiect ce privește promovarea orașului Marii Uniri Primăria Alba Iulia a dat startul unei noi colaborări cu elevii Liceul de Muzică și Arte Plastice “Regina Maria” pentru a promova obiectivele,