Circulația rutieră a fost oprită la intrarea în Municipiul Sebeș, astăzi, 4 mai 2022, în jurul orei 16:00. Potrivit informațiilor puse la dispoziție de IPJ Alba, un camion s-a defectat în sensul giratoriu care este amplasat la intrarea în Municipiu. Circulația urmează să fie fluidizată în cel mai scurt timp, conform sursei citate.
The post Circulația rutieră OPRITĂ în Sebeș,