La Sebeș se deschide prima fabrică din România care produce aparate pentru colectarea selectivă
La Sebeș se deschide prima fabrică din România care produce aparate pentru colectarea selectivă Începând cu data de 4 mai 2022, în municipiul Sebeș își va deschide porțile o nouă fabrică. Este vorba despre Envipco, o companie care are ca scop protejarea naturii.