Şapte persoane au ajuns la spital, iar patru victime sunt în stare gravă fiind înjunghiate, după ce zeci de persoane s-au luat la bătaie la Iveşti, în judeţul Galaţi.
Potrivit IPJ Galaţi, aproximativ 40 de persoane s-au luat la bătaie în noaptea de sâmbătă spre duminică pe străzile din sat, iar unii dintre cei implicaţi au folosit arme albe, scrie agerpres.ro
Şapte persoane au fost rănite şi au ajuns la Spitalul Municipal din Tecuci. Patru dintre victime sunt în stare gravă,