Alba Iulia a fost primul oraș din România care a devenit lider de parteneriat al unui consorțiu de 8 orașe europene într-un proiect finanțat de către Comisia Europeană, prin programul URBACT.
Alba Iulia a fost primul oraș din România care a devenit lider de parteneriat al unui consorțiu de 8 orașe europene într-un proiect finanțat de către Comisia Europeană, prin programul URBACT.
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24