Astăzi, 23 aprilie 2022, în județul Alba s-au înregistrat 12 cazuri noi de îmbolnăvire cu COVID-19, potrivit informațiilor furnizate de Grupul de Comunicare Strategică. Dintre aceste cazuri, 2 au fost atribuite Municipiului Sebeș (1 caz nou și 1 reinfectare). Localitățile din care provin cazurile de COVID-19 confirmate astăzi, 23 aprilie 2022, în județul Alba: AIUD […]
The post 2 noi cazuri de COVID-19 raportate astăzi,