Vitezoman de 53 de ani, din Alba Iulia, prins de către polițiști. Avea și permisul suspendat
Vitezoman de 53 de ani, din Alba Iulia, prins de către polițiști. Avea și permisul suspendat Un bărbat de 53 de ani, din Alba Iulia a fost depistat de către polițiști, în timp ce conducea cu viteză peste limită legală și cu permisul suspendat.