Vineri, 14 iunie 2024, Înaltpreasfințitul Părinte Irineu, Arhiepiscop al Alba Iuliei, a fost prezent în mijlocul clericilor, monahilor și monahiilor din protopopiatul Sebeș, cu prilejul conferinței preoțești de primăvară. Începând cu ora 10.00, la biserica „Sfinții Arhangheli Mihail și Gavriil” din incinta Spitalului Municipal Sebeș, a fost oficiată slujba de Te-Deum, în prezența ÎPS Irineu […]
The post Vineri,