Mai nou în Baia Mare se distrug mașinile la întamplare. Dacă zilele trecute am avut un bărbat care a distrus cu o bată mai multe autoturisme de pe strada Victoriei, de data aceasta un incident similar am avut pe Bulevardul Republicii. Unde un bărbat care se plimba cu o bată printre mașinile care circulau pe bulevard a început să le distrugă la rand.
„Astăzi, 13 aprilie a.c., la ora 16.30, polițiștii din Baia Mare au fost sesizați prin apel 112 de către un bărbat de 36 de ani din județ Cluj cu privire la faptul că,