CSM Unirea Alba Iulia a câștigat spectaculos, ultimul derby „de Alba” al anului 7-3 (1-1), la Galda de Jos, în confruntarea cu Industria, partidă în care a întors scorul. Cea mai concludentă victorie a stagiunii pentru „alb-negrii”,
CSM Unirea Alba Iulia a câștigat spectaculos, ultimul derby „de Alba” al anului 7-3 (1-1), la Galda de Jos, în confruntarea cu Industria, partidă în care a întors scorul. Cea mai concludentă victorie a stagiunii pentru „alb-negrii”,
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24