Un motociclist din Harghita a ajuns la spital după ce a făcut o manevră interzisă la intersecția strada Paris – Bulevardul 21 Decembrie 1989. Tânărul de 24 de ani a acroșat mai mulți stâlpi metalici, în jurul orei 12:35.„Conducătorul unui motociclu, în vârstă de 24 de ani, din județul Harghita, care… » Mai multe detalii