O fotografie din 1965 vorbește pe deplin despre frumusețea orașului din acei ani și demonstrează cât de mult s-a distrus farmecul orașului prin betonarea excesivă din ultimii 12 ani.”Foarte multi copaci! Ce fericire pentru părinții noștri că ei nu au avut un ”Boc” certat cu verdele și natura.Eu cred… » Mai multe detalii