FC Universitatea Cluj va primi de la Primăria Cluj-Napoca o finanțare în valoare de 4 milioane de lei, ca formă de sprijin pentru accederea în Liga 1. Precizarea a fost făcută chiar de Emil Boc, iar decizia va fi luată în cadrul ședinței extraordinare a Consiliului Local din 12 aprilie 2022. „Cluj-Napoca,… » Mai multe detalii