Polițiștii clujeni au reținut doi tineri pentru tâlhărie. Lucrurile s-au petrecut într-un parc din municipiul Gherla, undei trei tineri au fost amenințați cu un cuțit de doi tâlhari. Scopul fiind să le dea bunurile și banii, pe care îi aveau asupra lor. „La data de 8 aprilie a.c., polițiștii Biroului… » Mai multe detalii