Trupa univeristară albaiuliană a reușit achiziția jucătorilor Emanuel Dat, Haralambie Mociu și Bogdan Sucitu, toți foști la Gloria Bistrița-Năsăud. „Cei trei au semnat contracte valabile pentru un sezon și vor încerca să contribuie la îndeplinerea obiectivelor stabilite de club”,