Judoka de la CS Unirea Alba Iulia, Alexandru Sibișan și Laura Alexia Bogdan, au obținut trei medalii de argint la cele mai importante competiții naționale, desfășurate în weekendul trecut la Satu Mare.
Judoka de la CS Unirea Alba Iulia, Alexandru Sibișan și Laura Alexia Bogdan, au obținut trei medalii de argint la cele mai importante competiții naționale, desfășurate în weekendul trecut la Satu Mare.
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24