Primăria Teuiș a transmis că trei femei au fost amendate de polițiștii locali cu suma totală de 1.800 de lei, după ce a u fost surprinse în timp ce mâncau semițe, scuipau cojile pe jos, iar ambalajele acestora le-au aruncat lângă bancile parcurilor din oraș. „Pornind de la dorința marii majorități a teiușenilor de a […]
The post Trei femei din Teiuș au fost amendate de polițiștii locali,