Marți, 19 aprilie 2022, în jurul orei 11.50, polițiștii Biroului Rutier, din cadrul Poliției Municipiului Aba Iulia au depistat un tânăr, de 22 de ani, din comuna Unirea, în timp ce conducea un autoturism,
Marți, 19 aprilie 2022, în jurul orei 11.50, polițiștii Biroului Rutier, din cadrul Poliției Municipiului Aba Iulia au depistat un tânăr, de 22 de ani, din comuna Unirea, în timp ce conducea un autoturism,
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24