Sursa: Ionut Dragu
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2024/07/Olimp_Romania_-_panoramio-scaled.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2024/07/Olimp_Romania_-_panoramio-scaled.jpg” tabindex=”0″ role=”button” title=”Suspiciune de intoxicație la zeci de turiști cazați într-un hotel de pe Litoral. S-a activat Planul Roșu de Intervenție”/>
A fost activat Planul Roșu de Intervenție în județul Constanța, după ce mai multe persoane au acuzat stări de rău și de sufocare. Se suspectează că ar fi vorba despre o intoxicație. Mai multe persoane, printre care și copii, cazați la un hotel din stațiunea Olimp, județul Constanța, acuză stări de rău, fiind suspectată o […]
Suspiciune de intoxicație la zeci de turiști cazați într-un hotel de pe Litoral. S-a activat Planul Roșu de Intervenție