foto: arhivă
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2023/11/smurd-ambulanta-spital-upu-medium.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2023/11/smurd-ambulanta-spital-upu-large.jpg” tabindex=”0″ role=”button” title=”Reacția Spitalului Județean Sibiu după ce un pacient a acuzat că n-a fost băgat în seamă la Urgențe”/>
Un bărbat din Vurpăr, care a acuzat că a fost agresat de doi polițiști, a arătat cu degetul și spre medicii de la Spitalul Clinic Județean de Urgență (SCJU) Sibiu. Reprezentanții unității spitalicești au reacționat, spunând că „acuzațiile sunt nefondate”. Familia unui bărbat din Vurpăr a făcut acuzații grave la adresa unor polițiști, spunând că […]
Reacția Spitalului Județean Sibiu după ce un pacient a acuzat că n-a fost băgat în seamă la Urgențe