Stație performantă, care produce oxigen, achiziționată de Spitalul Județean de Urgență Alba Iulia Spitalul Județean de Urgență Alba Iulia a achiziționat o stație de oxigen pentru vindecarea pacienților diagnosticați cu COVID-19,
Stație performantă, care produce oxigen, achiziționată de Spitalul Județean de Urgență Alba Iulia Spitalul Județean de Urgență Alba Iulia a achiziționat o stație de oxigen pentru vindecarea pacienților diagnosticați cu COVID-19,
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24