Şeful Biroului Ordine și Liniște Publică din cadrul Poliției Locale a Municipiului Alba Iulia a fost condamnat, definitiv, la închisoare cu suspendare pentru conducerea unui autovehicul sub influenţa băuturilor alcoolice.
Şeful Biroului Ordine și Liniște Publică din cadrul Poliției Locale a Municipiului Alba Iulia a fost condamnat, definitiv, la închisoare cu suspendare pentru conducerea unui autovehicul sub influenţa băuturilor alcoolice.
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24