Un bărbat din Sebeș a fost trimis în judecată, de către Parchetulo de pe lângă Judecătoria Sebeș, după ce a condus sub influența alcoolului, a intrat cu mașina într-un autoturism parcat și a refuzat testarea cu aparatul etilotest. La data de la data de 8 aprilie 2022, în jurul orei 21:50, inculpatul a condus un […]
The post Sebeșan trimis în judecată,