SCANDAL la un supermarket din Alba Iulia: Doi bărbați s-au ales cu amendă de 200 de lei și un avertisment scris
SCANDAL la un supermarket din Alba Iulia: Doi bărbați s-au ales cu amendă de 200 de lei și un avertisment scris În urma unui apel la 112, miercuri 4 mai, în jurul orei 22.00, un echipaj de jandarmerie a intevenit de urgență la sediul unui supermarket din municipiul Alba Iulia.