Sănătatea Cluj – Unirea Alba Iulia 6-0 (2-0)! Să vă fie rușine!!! Umilință și retrogradarea e tot mai aproape!
„Alb-negrii” au ratat un nou examen și sunt tot mai aproape de o rușinoasă retrogradare în Liga a 4-a! Asta după ce au pierdut lamentabil contra Sănătății Cluj, un set la zero (!!!) un meci considerat decisiv, în care însă s-au prezentat sub orice critică și au înregistrat o corecție aspră!