Metalurgistul Cugir s-a impus, astăzi, în derby-ul cu Unirea Ungheni și a realizat accederea la barajul de promovare în Liga a 2-a, pentru al doilea an la rând. Un duel al nervilor a fost sub Drăgana,însă „roș-albaștrii” au realizat una dintre cele mai bune prestații stagionale, nelăsându-se nicio șansă rivalilor la locul secund. Au punctat […]
The post „Roș-albaștrii”,