ISU Alba a transmis acum câteva momente o averizare prin care anunță prezența unui urs în satul Sebeșel, pe drumul care duce spre Răchita. „A fost semnalată prezenta unui urs în satul Sebeșel spre Rachita (comuna Săsciori). S-a transmis mesaj Ro-Alert locuitorilor din zonă”, a transmis ISU Alba. FOTO: ARHIVĂ
The post RO-Alert: Prezența unui urs semnalată în satul Sebeșel,