Șeful DSU, doctorul Raed Arafat a anunțat că are COVID-19 și că se va izola la domiciliu. Acesta a mai spus că s-a infectat cu toate că a purtat mască FFP2 tot timpul și că are simptome ușoare.
Șeful DSU, doctorul Raed Arafat a anunțat că are COVID-19 și că se va izola la domiciliu. Acesta a mai spus că s-a infectat cu toate că a purtat mască FFP2 tot timpul și că are simptome ușoare.
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24