Radu Cristian, consilier local al municipiului Sebeș, mesaj cu ocazia Zilei Mondiale a Sănătății : „Le mulțumesc tuturor cadrelor medicale din spitalul orașului nostru”
Radu Cristian, consilier local al municipiului Sebeș, mesaj cu ocazia Zilei Mondiale a Sănătății : „Le mulțumesc tuturor cadrelor medicale din spitalul orașului nostru” Radu Cristian, consilier local al municipiului Sebeș, a postat un mesaj cu ocazia Zilei Mondiale a Sănătății,