PROPUNERE: 10% la salariu, în luna aprilie, pentru profesori. Despre ce bani este vorba
PROPUNERE: 10% la salariu, în luna aprilie, pentru profesori. Despre ce bani este vorba O anumită categorie de angajați ar urma să primească mai mulți bani la salariul din luna aprilie. Românii făcuți fericiți înainte de Paște sunt profesorii, ale căror lefuri vor crește.