Primarul Florin Birta a felicitat azi, 31 mai, cele 33 de familii care au sărbătorit Nunta de aur, împlinind 50 de ani de căsătorie. Festivitatea de premiere a avut loc în sala mare a Primăriei Oradea, după aproape trei ani de pauză cauzată de pandemie. „Doresc să vă felicit și să vă mulțumesc pentru modelul […] » Mai multe detalii