Astăzi, 31 mai, este ultima zi din „Campionatul bihorean al curățeniei”, o competiție destinată primăriilor în cadrul campaniei „Luna curățeniei în județul Bihor”. Din cele 100 de unități administrativ-teritoriale eligibile, s-au înscris în concurs 74. Întreaga comunitate s-a implicat și anul acesta în campanie: autorități, profesori și elevi, ONG-uri, Biserica și mediul privat. Cu toții […] » Mai multe detalii