Primăria Alba Iulia pierde înca un proces cu un polițist local dat afară: Acesta trebuie să fie repus pe post și să își primească salariile restante
Primăria Alba Iulia pierde înca un proces cu un polițist local dat afară: Acesta trebuie să fie repus pe post și să își primească salariile restante După procesul pierdut în fața șefului Poliției Locale Alba Iulia,