Premieră în logistica României: Primul tren de la Decea la Constanța a plecat din terminalul intermodal de la Aiud
Premieră în logistica României: Primul tren de la Decea la Constanța a plecat din terminalul intermodal de la Aiud Miercuri, 3 iulie, a plecat primul tren din terminalul intermodal de la Aiud pe ruta Decea- Constanța, deschizând uși noi pentru DP World România,