Polițiștii din Alba au sancționat 18 șoferi vitezomani: S-au retras 2 certificate de înmatriculare, în urma unei acțiuni pe DN 67C
Polițiștii din Alba au sancționat 18 șoferi vitezomani: S-au retras 2 certificate de înmatriculare, în urma unei acțiuni pe DN 67C Poliţiştii rutieri din Sebeș au acționat pentru prevenirea accidentelor datorate vitezei excesive sau neadaptate la condiţiile de drum.