Poliția Română continuă să se modernizeze: Va intra în posesia a încă 200 de BMW-uri până la finalul anului 2023
Poliția Română continuă să se modernizeze: Va intra în posesia a încă 200 de BMW-uri până la finalul anului 2023 La finalul lunii aprilie 2023, Inspectoratul General al Poliției Române a intrat în posesia a 100 de BMW-uri de la Automobile Bavaria,