Peste 50 de sancțiuni contravenționale, în valoare totală de 14.400 de lei, au aplicat jandarmii hunedoreni, pe parcursul săptămânii trecute, șapte dintre acestea fiind împărțite unor cetățeni străini care au intrat cu autovehicule în scop de agrement în fondul cinegetic nr. 34 Godeanu. „Jandarmii din cadrul Inspectoratului de Jandarmi Judeţean Hunedoara au acționat zilnic, în […]
Acest articol Peste 50 de sancțiuni, aplicate de jandarmii hunedoreni, pe parcursul săptămânii trecute a aparut prima data in Servuspress.