Peste 1.000 de autovehicule din municipiul Sfântu Gheorghe, mai vechi de un deceniu, au fost scoase din circulaţie în ultimii doi ani prin programul „Dăm valoare rablei tale”, iniţiat de autorităţile locale. Potrivit reprezentanţilor primăriei, doar anul acesta au fost primite 192 cereri, dintre care 174 au fost aprobate, 17 au fost respinse, iar una […]
Articolul Peste 1.000 de maşini, scoase din circulaţie prin programul „Dăm valoare rablei tale” apare prima dată în Mesagerul de Covasna.