O persoană a fost rpnită, după ce două autoturisme au intart în coliziune, miercuri după amiază, în zona Stației CFR din Alba Iulia. „Detasamentul de pompieri Alba Iulia intervine pentru asigurarea măsurilor specifice si acordarea primului ajutor medical la un accident rutier produs în mun.