În intervalul 24 aprilie – 28 mai (de la ziua Sfântului Gheorghe până la sfârșitul târgului de carte și festivalului de literatură contemporană SepsiBook), Biblioteca Județeană „Bod Péter”din Sfântu Gheorghe anunță o PERIOADĂ DE GRAȚIE. „Acei cititori care au uitat de o vreme mai mult sau mai puțin îndelungată să restituie cărțile împrumutate, pot să le returneze fără […]
Articolul Perioadă de grație la Biblioteca Județeană „Bod Péter” apare prima dată în Mesagerul de Covasna.