Președintele Consiliului Județean Bihor, Ilie Bolojan, a anunțat într-o conferință de presă susținută astăzi, 26 iunie, realizarea unui pasaj suprateran la ieșirea din localitatea Oșorhei, spre Cluj. Noul pasaj va fi construit peste girația existentă, la intersecția cu drumul spre localitatea Fughiu, Centura Oșorhei și DN 1. „Pentru a reduce numărul de accidente în această […] » Mai multe detalii