Filarmonica de Stat Oradea invită publicul meloman la închiderea stagiunii 2022-2023! Ultimul concert al stagiunii face parte din proiectul cultural „FIL NOUVEAU | Feel young”, care aduce în scenă tineri instrumentiști, alături de Orchestra Filarmonicii de Stat Oradea. Concertul va avea loc joi, 29 iunie, la ora 19, la sala de concerte „Enescu – Bartók”. […] » Mai multe detalii