După retrogradarea din Liga a 3-a, unde a petrecut 3 sezoane consecutive, „Soda dragă” se reinventează! Gruparea din orașul salin a trecut printr-o perioadă de ample transformări, la toate nivelurile, administrativ și fotbalistic, iar vestea acestei veri este faptul că Ovidiu Maier, legenda fotbalului din Alba, revine la echipa care l-a lansat în fotbalul mare. […]
The post Ovidiu Maier,