O femeie din Cugir, grav bolnavă, și-a câștigat dreptul la un tratament scump, decontat integral, în instanță. Curtea de Apel Alba Iulia a admis cererea de ordonanță președințială și a obligat instituțiile de stat să deconteze tratamentul. Pacienții grav bolnavi, în special cei care suferă de cancer și care nu își permit să cumpere medicamentele […]
The post O femeie din Cugir,