O femeie din Ciuruleasa a sunat la 112 și a cerut polițiștilor să îi elibereze drumul spre casă!
O femeie din Ciuruleasa a sunat la 112 și a cerut polițiștilor să îi elibereze drumul spre casă. Polițiștii au amendat-o cu 2.000 de lei pentru că a apelat abuziv numărul unic de urgență O femeie din Ciuruleasa a cerut în instanță anularea unei amenzi de 2.000 de lei,