Noul sediu al Punctului de Lucru din comuna Băița, din cadrul Detașamentului de Pompieri Deva, a fost inaugurat astăzi, 19 iulie, în prezența oficialităților locale și județene. La festivitatea de inaugurare a noului sediu, amenajat și dotat cu sprijinul Primăriei și al Consiliului Local Băița, au participat reprezentanți ai Instituției Prefectului, ai Consiliului Județean Hunedoara […]
Acest articol Noul sediu al Punctului de Lucru ISU din comuna Băița, inaugurat a aparut prima data in Servuspress.