Ministrul Energiei afirmă că pentru aproape 50% dintre români facturile la energie vor fi de DOAR 37 de lei!
Ministrul Energiei afirmă că pentru aproape 50% dintre români facturile la energie vor fi de DOAR 37 de lei! În cursul zilei de marți, în plenul Camerei Deputaților, ministrul Energiei, Virgil Popescu (PNL), a declarat că aproximativ 47% dintre gospodăriile din țară au un consum mediu de 54,16 kWh pe lună,